Wychodząc na przeciw potrzebom przedsiębiorców przygotowaliśmy ofertę kompleksowej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej. W pakiecie zawiera się prowadzenie pełnej bądź uproszczonej księgowości wraz z ewidencją środków trwałych, rozliczanie VAT, podatku dochodowego oraz pełna obsługa kadrowa.

 

Z myślą o długotrwałej, owocnej współpracy klient otrzymuje dwa pierwsze miesiące w prezencie, a umowę zawieramy tylko na 12 miesięcy.

Oferta skierowana jest do szerokiego grona przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie księgowości i kadr. Ofertę cenową przygotowujemy z uwzględnieniem wielkości działalności oraz jej rodzaju, tak aby zoptymalizować koszty usług. Dla najmniejszych działalności proponujemy najniższą na rynku cenę 99zł netto.

 

Jeśli dopiero planujesz założyć własną firmę, pomożemy w spełnieniu wszystkich formalności niezbędnych przy zakładaniu firmy. Odpowiemy na wszystkie pytania przedsiębiorcy i pomożemy stawiać pierwsze kroki w biznesie. 

 

Dodatkowo wszystkim klientom proponujemy pakiet usług dodatkowych na rok za 0zł. Klient nie musi się martwić dostarczaniem dokumentów na czas, sami po nie przyjedziemy. Przygotujemy przelewy do ZUS i US, przeprowadzimy zmiany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Wszystko po to aby klient mógł skupić się na rzeczach najważniejszych dla jego biznesu, a sprawy księgowo-kadrowe pozostawił nam.

To prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz lub zadzwoń:

793 951 641