Kredyty firmowe

Oferujemy szeroki wachlarz finansowania kredytowego dla firm każdej wielkości oraz formy prowadzenia działalności. Od kredytów inwestycyjnych po kredyty obrotowe. W ofercie produkty kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Leasingi

Leasing jest niezwykle korzystnym sposobem na finansowanie zakupu środka trwałego. Współpracujemy z wieloma towarzystwami leasingowymi, specjalizującymi się w różnych kategoriach środków trwałych. U nas leasing może również otrzymać nowa firma, bez historii i udokumentowanych przychodach. Mamy ofertę dla każdej firmy, potrzebującej dowolnego sprzętu.

Pożyczki gotówkowe

Nowy samochód? Meble? Wakacje? Pożyczki na dowolny cel. W ofercie produkty bankowe oraz poza bankowe, na wysokie kwoty oraz o elastycznym terminie spłaty.

 

 

Kredyty hipoteczne

Pomagamy odnaleźć optymalną ofertę banku, dzięki której rata kredytu hipotecznego nie będzie nadmiernie obciążać domowego budżetu. Do dyspozycji posiadamy oferty wielu banków, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać zdolność kredytową klienta i znaleźć kredyt idealnie skrojony pod jego możliwości.

Produkty finansowe dopasowane do potrzeb klienta

Profesjonalna analiza finansowa przedsięwzięcia

 

 

Zniżki na pozostałe usługi firmy

Szeroka gama produktów finansowych

 

 

 

Najkorzystniejsze kredyty na rynku