Szeroka gama produktów finansowych

 

 

 

Najkorzystniejsze kredyty na rynku

 

 

Profesjonalna analiza finansowa przedsięwzięcia

 

 

 

Zniżki na pozostałe usługi firmy

Produkty finansowe dopasowane do potrzeb klienta

Kredyty hipoteczne

Pomagamy odnaleźć optymalną ofertę banku, dzięki której rata kredytu hipotecznego nie będzie nadmiernie obciążać domowego budżetu. Do dyspozycji posiadamy oferty wielu banków, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać zdolność kredytową klienta i znaleźć kredyt idealnie skrojony pod jego możliwości.

Pożyczki gotówkowe

Nowy samochód? Meble? Wakacje? Pożyczki na dowolny cel. W ofercie produkty bankowe oraz poza bankowe, na wysokie kwoty oraz o elastycznym terminie spłaty.

 

 

Leasingi

Leasing jest niezwykle korzystnym sposobem na finansowanie zakupu środka trwałego. Współpracujemy z wieloma towarzystwami leasingowymi, specjalizującymi się w różnych kategoriach środków trwałych. U nas leasing może również otrzymać nowa firma, bez historii i udokumentowanych przychodach. Mamy ofertę dla każdej firmy, potrzebującej dowolnego sprzętu.

 

Kredyty firmowe

Oferujemy szeroki wachlarz finansowania kredytowego dla firm każdej wielkości oraz formy prowadzenia działalności. Od kredytów inwestycyjnych po kredyty obrotowe. W ofercie produkty kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA:

 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ