O szczegoły możesz zapytać:

Pod numerem telefonu:

 

793 951 641

Pisząc do nas:

 

biuro@brdk.pl

      W siedzibie firmy

 

    Kielce,  IX wieków Kielc 4A

Współpraca z nami to wiele korzyści

Księgowość Twojej firmy w rękach PROFESJONALISTÓW

Dodatkowo wszystkim klientom proponujemy pakiet usług dodatkowych na rok za 0zł.

W pierwszym roku współpracy za darmo przygotujemy sprawozdania do GUS. Przygotujemy przelewy do ZUS i US, przeprowadzimy zmiany w Centralnej Ewidencji i Informacji

o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Wszystko po to aby klient mógł skupić się na rzeczach najważniejszych dla jego biznesu, a sprawy księgowo-kadrowe pozostawił nam.

To prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Wychodząc na przeciw potrzebom przedsiębiorców przygotowaliśmy ofertę kompleksowej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej. W pakiecie zawiera się prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji przychodów wraz z ewidencją środków trwałych, rozliczanie VAT, podatku dochodowego oraz pełna obsługa kadrowa.

 

Z myślą o długotrwałej, owocnej współpracy klient otrzymuje pierwszy miesiąc w prezencie,

a umowę zawieramy na czas nieokreślony.

 

Oferta skierowana jest do szerokiego grona przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie księgowości i kadr. Ofertę cenową przygotowujemy z uwzględnieniem wielkości działalności oraz jej rodzaju, tak aby zoptymalizować koszty usług.

 

Jeśli dopiero planujesz założyć własną firmę, pomożemy w spełnieniu wszystkich formalności niezbędnych przy zakładaniu firmy. Odpowiemy na wszystkie pytania przedsiębiorcy i pomożemy stawiać pierwsze kroki w biznesie. 

 

Każdy miesiąc obsługi już od 200zł

 

Przejrzysta umowa na czas nieokreślony

 

Bez gwiazdek, kruczków, ukrytych opłat czy długoterminowych zobowiązań

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA:

 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ