Wszystkie działania mają na celu przygotowanie firmy do dobrego startu i jak najszybszego osiągnięcia oczekiwanych efektów. Nasza oferta to pomoc

w prowadzeniu biznesu, trzeźwej ocenie sytuacji oraz elastycznym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w branży. 

Założenie i prowadzenie firmy od A do Z

Uruchomienie nowej działalności to poważna decyzja i niejednokrotnie brak wiedzy nie pozwala podjąć ryzyka prowadzenia własnego biznesu. Podzielimy się swoim doświadczeniem

i pomożemy przygotować firmę do działania.  W ramach naszego pakietu wsparcia nowego przedsiębiorcy oferujemy:

 

 

  1. Przygotowanie kompleksowego i profesjonalnego Biznesplanu, który pozwoli uporządkować i ujawnić wszystkie aspekty prowadzenia firmy. Profesjonalny Biznesplan pokazuje zagrożenia oraz uświadamia z jakim wyzwaniem zamierzamy się zmierzyć.

  2. Doradztwo w zakresie wyboru formy działalności oraz opodatkowania. Mnogość rozwiązań podatkowych i prawnych sprawia, że nie każdy przedsiębiorca optymalnie wykorzystuje swe możliwości. Aby tego uniknąć, pomożemy wybrać najkorzystniejszą formę działalności oraz optymalny sposób opodatkowania.

  3. Pomoc w zrealizowaniu wszystkich początkowych formalności oraz obowiązków wobec US i ZUS. W zależności od rodzaju działalności na nowo powstałą firmę spada szereg obowiązków, w których zrealizowaniu pomagamy.

  4. Finansowanie. Każdy biznes na początku potrzebuje finansowania. W ramach pakietu uzyskujemy kredyty i leasingi, poszukujemy dotacji oraz inwestora zainteresowanego Twoją branżą. Dzięki nam firma może wystartować pomimo niewystarczających środków własnych właściciela.

  5. Pomoc w pozyskaniu kontrahentów. Lata współpracy z firmami wielu branż pozwoliły nam pozyskać kontakty, które wykorzystujemy do pozyskania klientów oraz zawarcia korzystnych umów z dostawcami.

  6. Marketing. Nasi partnerzy przygotują stronę internetową firmy, zadbają o jej promocję w Internecie oraz mediach społecznościowych. Przygotują identyfikację graficzną marki oraz reklamę. Profesjonalni marketingowcy pokażą Twoją firmę światu.

  7. Kompleksową obsługę rachunkową, kadrowo płacową oraz pomoc w prowadzeniu bieżących spraw firmy. Współpraca z nami to wieloletnie wsparcie biznesu i długofalowe korzyści. Z nami warto współpracować.

 

 

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA:

 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ