Spółka zastrzega sobie prawo zaproszenia do dalszego udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym tylko niektórych, wybranych przez siebie kandydatów.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Oferty pracy:

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy lub współpracy na stanowisko Księgowego/Księgowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania,
  • szkolenia merytoryczne pozwalające poszerzać i aktualizować wiedzę z zakresu podatków oraz księgowości,
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub w trakcie kształcenia,
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, podatku dochodowego i podatku VAT,
  • biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu office,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku samodzielny księgowy,
  • mile widziana znajomość pakietu Insert GT.

Zadania:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ewidencji VAT,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres: praca@brdk.pl

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA:

ZADZWOŃ LUB NAPISZ