O szczegoły możesz zapytać:

Pod numerem telefonu:

 

793 951 641

Pisząc do nas:

 

biuro@brdk.pl

      W siedzibie firmy

 

    Kielce,  złota 15

Współpraca z nami to wiele korzyści

Księgowość Twojej firmy w rękach PROFESJONALISTÓW

Dodatkowo wszystkim klientom proponujemy pakiet usług dodatkowych na rok za 0zł.  Przygotujemy przelewy do ZUS i US, przeprowadzimy zmiany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Wszystko po to aby klient mógł skupić się na rzeczach najważniejszych dla jego biznesu, a sprawy księgowo-kadrowe pozostawił nam.

To prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Wychodząc na przeciw potrzebom przedsiębiorców przygotowaliśmy ofertę kompleksowej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej. W pakiecie zawiera się prowadzenie pełnej bądź uproszczonej księgowości wraz z ewidencją środków trwałych, rozliczanie VAT, podatku dochodowego oraz pełna obsługa kadrowa.

 

Z myślą o długotrwałej, owocnej współpracy klient otrzymuje pierwszy miesiąc w prezencie, a umowę zawieramy na czas nieokreślony.

 

Oferta skierowana jest do szerokiego grona przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie księgowości i kadr. Ofertę cenową przygotowujemy z uwzględnieniem wielkości działalności oraz jej rodzaju, tak aby zoptymalizować koszty usług. Dla najmniejszych działalności proponujemy najniższą na rynku cenę 99zł netto.

 

Jeśli dopiero planujesz założyć własną firmę, pomożemy w spełnieniu wszystkich formalności niezbędnych przy zakładaniu firmy. Odpowiemy na wszystkie pytania przedsiębiorcy i pomożemy stawiać pierwsze kroki w biznesie. 

 

Przejrzysta umowa na czas nieokreślony

 

 

Bez gwiazdek, kruczków, ukrytych opłat czy długoterminowych zobowiązań

 

Pierwszy miesiąc księgowości za darmo

 

 

 

Każdy kolejny miesiąc obsługi już od 99zł

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA:

 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ