ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA:

 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Formy Opodatkowania działalności gospodarczej

W momencie zakładania działalności gospodarczej konieczne jest podjęcie decyzji o formie opodatkowania. W Polsce możliwy jest wybór spośród czterech form.

Czym charakteryzuje się każda z form rozliczenia? O tym piszemy w dalszej części artykułu.


Czytaj dalej

Pierwszy miesiąc księgowości za darmo

 

 

 

Każdy kolejny miesiąc obsługi już od 99zł

Przejrzysta umowa na czas nieokreślony

 

 

Bez gwiazdek, kruczków, ukrytych opłat czy długoterminowych zobowiązań

 

Wychodząc na przeciw potrzebom przedsiębiorców przygotowaliśmy ofertę kompleksowej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej. W pakiecie zawiera się prowadzenie pełnej bądź uproszczonej księgowości wraz z ewidencją środków trwałych, rozliczanie VAT, podatku dochodowego oraz pełna obsługa kadrowa.

 

Z myślą o długotrwałej, owocnej współpracy klient otrzymuje pierwszy miesiąc w prezencie, a umowę zawieramy na czas nieokreślony.

 

Oferta skierowana jest do szerokiego grona przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie księgowości i kadr. Ofertę cenową przygotowujemy z uwzględnieniem wielkości działalności oraz jej rodzaju, tak aby zoptymalizować koszty usług. Dla najmniejszych działalności proponujemy najniższą na rynku cenę 99zł netto.

 

Jeśli dopiero planujesz założyć własną firmę, pomożemy w spełnieniu wszystkich formalności niezbędnych przy zakładaniu firmy. Odpowiemy na wszystkie pytania przedsiębiorcy i pomożemy stawiać pierwsze kroki w biznesie. 

 

Dodatkowo wszystkim klientom proponujemy pakiet usług dodatkowych na rok za 0zł. Klient nie musi się martwić dostarczaniem dokumentów na czas, sami po nie przyjedziemy. Przygotujemy przelewy do ZUS i US, przeprowadzimy zmiany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Wszystko po to aby klient mógł skupić się na rzeczach najważniejszych dla jego biznesu, a sprawy księgowo-kadrowe pozostawił nam.

To prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Księgowość Twojej firmy w rękach PROFESJONALISTÓW

Współpraca z nami to wiele korzyści

      W siedzibie firmy

 

    Kielce,  złota 15

Pisząc do nas:

 

biuro@brdk.pl

Pod numerem telefonu:

 

793 951 641

 

 

O szczegoły możesz zapytać: